Widerstand Hetalia RPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Bo przecież trwa noc długich noży, choć dziennym się maskuje światłem!
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Chcę pisać rozgrywkę!

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Żydówka
Administrator
Żydówka


Płeć : Female
Liczba postów : 26

Chcę pisać rozgrywkę! Empty
PisanieTemat: Chcę pisać rozgrywkę!   Chcę pisać rozgrywkę! EmptySob Mar 01, 2014 5:19 pm

Jeżeli masz ochotę pisać fabularnie, masz trzy możliwości:
- po pierwsze, możesz skupić się na swoim trwającym queście. Jeżeli jeszcze go nie dostałeś i zaczynasz się niecierpliwić, napisz do dowolnego Mistrza Gry.
- inną opcją jest rozpoczęcie rozgrywki niemoderowanej z dowolnym graczem. Wasze postacie mogą rozmawiać, pójść na kawę, robić cokolwiek, do czego nie potrzebujecie nadzoru MG.
- jeżeli jednak takie rozwiązanie Cię nie zadowala, możesz poprosić MG o prowadzenie rozgrywki nieco luźniejszej od questu. Możesz w niej brać udział sam albo z kilkoma innymi postaciami. Jeżeli interesuje Cię taki typ rozgrywki, napisz tutaj, kto, co, gdzie, w jaki sposób - i jeżeli upatrzyłeś już sobie Mistrza Gry do nadzoru, to również możesz o tym wspomnieć.
Proste, prawda?
Powrót do góry Go down
Polska
Grammar Nazi
Polska


Płeć : Male
Liczba postów : 83

Chcę pisać rozgrywkę! Empty
PisanieTemat: Re: Chcę pisać rozgrywkę!   Chcę pisać rozgrywkę! EmptyPon Mar 03, 2014 11:23 pm

Jest temat, więc zgłaszam chęć pisania jakiejś luźniejszej rozgrywki. Z kimkolwiek. Chcę po prostu sprawdzić, czy w moim przypadku jest sens pisać dalej Polską.
Powrót do góry Go down
Nadrenia-Westfalia

Nadrenia-Westfalia


Płeć : Female
Liczba postów : 134
Skąd? : Zagłębie Ruhry.

Chcę pisać rozgrywkę! Empty
PisanieTemat: Re: Chcę pisać rozgrywkę!   Chcę pisać rozgrywkę! EmptyWto Mar 04, 2014 6:57 pm

Chętnie się zgłoszę Żydówką, muszę tylko dokończyć jej kartę :>
Powrót do góry Go down
Adolf Hitler

Adolf Hitler


Płeć : Male
Liczba postów : 218
Skąd? : Braunau am Inn

Chcę pisać rozgrywkę! Empty
PisanieTemat: Re: Chcę pisać rozgrywkę!   Chcę pisać rozgrywkę! EmptyWto Mar 04, 2014 7:22 pm

*znaczący uśmieszek*
Powrót do góry Go down
Nadrenia-Westfalia

Nadrenia-Westfalia


Płeć : Female
Liczba postów : 134
Skąd? : Zagłębie Ruhry.

Chcę pisać rozgrywkę! Empty
PisanieTemat: Re: Chcę pisać rozgrywkę!   Chcę pisać rozgrywkę! EmptyNie Mar 16, 2014 1:25 pm

Nadrenia-Westfalia napisał:
Chętnie się zgłoszę Żydówką, muszę tylko dokończyć jej kartę :>
Karta jest, więc podbijam :>>>
Powrót do góry Go down
Adolf Hitler

Adolf Hitler


Płeć : Male
Liczba postów : 218
Skąd? : Braunau am Inn

Chcę pisać rozgrywkę! Empty
PisanieTemat: Re: Chcę pisać rozgrywkę!   Chcę pisać rozgrywkę! EmptyCzw Cze 12, 2014 10:26 pm

Przypominam o istnieniu tego tematu, jakby ktoś chciał coś pisać. Nie bać się, można pisać tu, można wysłać mi wiadomość na PW - wszystko jest ładnie objaśnione w pierwszym poście.

Zapraszam i polecam, Adolf Hitler.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Chcę pisać rozgrywkę! Empty
PisanieTemat: Re: Chcę pisać rozgrywkę!   Chcę pisać rozgrywkę! Empty

Powrót do góry Go down
 
Chcę pisać rozgrywkę!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Widerstand Hetalia RPG :: 
 :: Zarządzanie rozgrywką
-
Skocz do: