Widerstand Hetalia RPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Bo przecież trwa noc długich noży, choć dziennym się maskuje światłem!
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Wzór Karty Postaci

Go down 
AutorWiadomość
Żydówka
Administrator
Żydówka


Płeć : Female
Liczba postów : 26

Wzór Karty Postaci Empty
PisanieTemat: Wzór Karty Postaci   Wzór Karty Postaci EmptyNie Lut 16, 2014 11:55 pm

1. Ja to:
Nazwa kraju/regionu/cokolwiek tam grasz. Jest nam obojętne, czy wpiszesz ją w języku polskim, czy w obowiązującym w danym państwie. Jeżeli to państwo ma kilka języków urzędowych, a Tobie się chce je wszystkie wpisywać, to też możesz.

2. Zwą mnie:
Imię i nazwisko postaci. Można wzbogacić o przezwiska, zdrobnienia, historię imienia, tajne krypto-... Nie, tego ostatniego nie dodawaj!

3. Tak wyglądam:
Portret pamięciowy sprawcy. Długie, plastyczne opisy mile widziane.

4. Mój charakter:
Jeszcze dłuższe opisy jeszcze milej widziane. Charakter postaci to podstawa!

5. Z innymi układa mi się w ten sposób:
Relacje z innymi postaciami. Liczy się jakość, nie ilość.

6. Ostatnio nie jest u mnie zbyt dobrze:
Stan państwa w czasie, który odgrywamy. Oraz co postać myśli na ten temat: czy lubi swojego dyktatora, czy go wcale nie ma, czy jest zaniepokojona sytuacją międzynarodową, co planuje, jakie ma cele, co ostatnio się u niej działo...

7. Moje mocne strony:
Jeden z najważniejszych punktów to mocne strony postaci. Przykładowo, świetna pamięć do szczegółów, umiejętność nierzucania się w oczy, dobre wyszkolenie wojskowe lub co sobie wymyślisz. Przygotuj się jednak na zmiany narzucone przez MG. Pamiętaj również, że mocnych stron nie może być więcej niż słabych (za to może być ich mniej!).

8. Moje słabe strony:
Drugi ogromnie ważny podpunkt. Z czym Twoja postać radzi sobie słabo? Przykłady to słabe przygotowanie do wojny, nielojalność wobec głowy państwa, bardzo charakterystyczny wygląd, brak ręki, nogi, oka, palca u stopy i tak dalej. Kreatywność mile widziana. Minimalna ilość słabych stron to 3. One również są moderowane przez MG.

9. Poza tym:
Czy masz ochotę dodać coś nieobowiązkowego? Ciekawostki, headcanony, dodatkowe szczegóły, istotne wspomnienia? To idealne miejsce!

Kod:
[b]1. Ja to:[/b]

[b]2. Zwą mnie:[/b]

[b]3. Tak wyglądam:[/b]

[b]4. Mój charakter:[/b]

[b]5. Z innymi układa mi się w ten sposób:[/b]

[b]6. Ostatnio nie jest u mnie zbyt dobrze:[/b]

[b]7. Moje mocne strony:[/b]

[b]8. Moje słabe strony:[/b]

[b]9. Poza tym:[/b]
Powrót do góry Go down
 
Wzór Karty Postaci
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Spis postaci
» Leniwa karta postaci z czołgiem na tle zachodzącego słońca.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Widerstand Hetalia RPG :: 
 :: Karty Postaci
-
Skocz do: