Widerstand Hetalia RPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Bo przecież trwa noc długich noży, choć dziennym się maskuje światłem!
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Dante - reaktywacja

Go down 
+2
Nadrenia-Westfalia
Polska
6 posters
AutorWiadomość
Polska
Grammar Nazi
Polska


Płeć : Male
Liczba postów : 83

Dante - reaktywacja Empty
PisanieTemat: Dante - reaktywacja   Dante - reaktywacja EmptyPią Lut 28, 2014 7:00 pm

Na welcie nie wyszło, bo forum padło, ale jeśli znajdą się chętni, poprowadzę sesję z wędrówką po zaświatach. Żeby to ruszyło, potrzebne są minimum 3 aktywnie piszące postacie. Tak więc osoby chętne proszę o zgłoszenie się w tym temacie i podanie postaci, którą zamierzacie grać. Dopuszczane są OC.
Dobrze by było, gdyby ta sesja ruszyła, bo jej przeprowadzenie zaważy o tym, czy zostanę MG na stałe.

Zarys fabuły pewnie w większości pamiętacie, ale go tu przekleję na wszelki wypadek.

Polska od wieków miał na pieńku z Prusami Bałtyckimi, zwłaszcza po tym, jak ten zginął. No więc Angis postanowił zrobić mu kawał i, nie pytając Feliksa o zdanie, pokazać mu kawałek zaświatów. Kłopot w tym, że Polska sam nie może wrócić do świata żywych, jest niejako tam uwięziony (co w sumie jest częścią zemsty Angisa). Na ratunek rusza mu kilka personifikacji, ale czy zdołają przebrnąć przez niebezpieczeństwa czyhające w Krainie Umarłych?
Powrót do góry Go down
Nadrenia-Westfalia

Nadrenia-Westfalia


Płeć : Female
Liczba postów : 134
Skąd? : Zagłębie Ruhry.

Dante - reaktywacja Empty
PisanieTemat: Re: Dante - reaktywacja   Dante - reaktywacja EmptyPią Lut 28, 2014 8:26 pm

Chętnie kimś zagram. Kim - to będzie uzależnione od pozostałych postaci. Z największą chęcią wcieliłabym się w kogoś, kogo normalnie nie gram. I niech to będzie Litwa. <3
Powrót do góry Go down
Anglia

Anglia


Płeć : Male
Liczba postów : 5

Dante - reaktywacja Empty
PisanieTemat: Re: Dante - reaktywacja   Dante - reaktywacja EmptyPią Lut 28, 2014 8:27 pm

Rumunia. Obvious.
Powrót do góry Go down
Adolf Hitler

Adolf Hitler


Płeć : Male
Liczba postów : 218
Skąd? : Braunau am Inn

Dante - reaktywacja Empty
PisanieTemat: Re: Dante - reaktywacja   Dante - reaktywacja EmptyPią Lut 28, 2014 9:39 pm

Hm. Też się zgłaszam, Czechem będę. \o/
Powrót do góry Go down
Luksemburg

Luksemburg


Płeć : Male
Liczba postów : 35
Skąd? : Casamates du Bock

Dante - reaktywacja Empty
PisanieTemat: Re: Dante - reaktywacja   Dante - reaktywacja EmptySob Mar 15, 2014 3:56 pm

Jak fajnie, że będzie Litwa <3 Bardzo fajnie. (Lubi Litwę Marg, to raz, a dwa, może się uda napisać post czy dwa Angisem)

Ja się zgłaszam! Luksemburg <3
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dante - reaktywacja Empty
PisanieTemat: Re: Dante - reaktywacja   Dante - reaktywacja EmptySob Mar 15, 2014 9:40 pm

Norma, idzie Bulgaria. Trzeba się jakoś rozruszać i pokazać moją nową wersję Bułgara <3
Powrót do góry Go down
Węgry




Płeć : Female
Liczba postów : 32

Dante - reaktywacja Empty
PisanieTemat: Re: Dante - reaktywacja   Dante - reaktywacja EmptySob Mar 15, 2014 10:23 pm

I ja też! Gdańsk musi być ^^
Powrót do góry Go down
Polska
Grammar Nazi
Polska


Płeć : Male
Liczba postów : 83

Dante - reaktywacja Empty
PisanieTemat: Re: Dante - reaktywacja   Dante - reaktywacja EmptyNie Mar 16, 2014 12:57 pm

Dobra, 6 osób wystarczy. Zamykam nabór.
Powrót do góry Go down
Polska
Grammar Nazi
Polska


Płeć : Male
Liczba postów : 83

Dante - reaktywacja Empty
PisanieTemat: Re: Dante - reaktywacja   Dante - reaktywacja EmptyNie Mar 23, 2014 3:47 pm

Wybaczcie, moja wina, że wcześniej tego nie zaznaczyłam, ale zapomniałam o tym wspomnieć. Bieżąca kolejność odpisów:
- Czechy (Ekka)
- Litwa (Marg)
- Luksemburg (Kikki)
- Rumunia (Jubi)
- Gdańsk (Taki)
- Bułgaria (Mal)
Proszę nie tyle o sztywne trzymanie się kolejności odpisywania, co o poczekanie aż wszyscy w danej kolejce odpiszą, bo za chwilę zrobi się bałagan.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dante - reaktywacja Empty
PisanieTemat: Re: Dante - reaktywacja   Dante - reaktywacja Empty

Powrót do góry Go down
 
Dante - reaktywacja
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Przepraszam cię, Dante - sesja

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Widerstand Hetalia RPG :: 
 :: Die Welt der Träume :: Alternatywne formalności
-
Skocz do: